Kara Sevda'da beklenen düğün!

Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde düğün çanları Kemal ve Nihan için çalacak. Kara sevdalılar, “sonsuza kadar evet” diyerek aşklarını mühürleyecek.

Dizi Galeri

Kara Sevda'da beklenen düğün! Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde izleyiciler, dizinin yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana sabırsızlıkla bekledikleri o görkemli ana tanık olacaklar. Aşklarıyla dindirdikleri tüm fırtınaların, içlerindeki umutla aştıkları tüm engellerin ardından Kemal ve Nihan, en sevdiklerinin huzurunda “sonsuza kadar evet” diyecekler. Damat tıraşı ve kına gecesi gibi özel anlarında da atlanmadığı bölümde kumsalda unutulmaz bir düğünle dünya evine girecek Kemal ve Nihan’ın en mutlu günü ekran başındakiler için dizinin eşsiz anlarından olacak. Düğünde Kemal’in zeybek oyununa, Nihan’ın eşlik ettiği sahneler gecceye damgasını vuracak.


Emir’in vurgunu!

Her şeyini tek tek kaybetmeye başlayan Emir, düğünü erteletebilmek için her yolu denerken, Kemal’in savcılığa sunduğu belgeler, hem Emir’i hem de Kozcuoğlu Holding’i yakacak. Kemal, bir taraftan düğünün kusursuz olması için uğraşırken, diğer taraftan Emir’den gelecek her türlü hamle için de önlemlerini alacak. Her şeye rağmen Emir’in en büyük hamlesi, hiç beklemediği anda Kemal’i sonsuz mutlulukla, büyük bir karanlık arasında bırakacak. Düğüne büyük bir vurgunla engel olmak isteyen Emir, aşkın gücünün önüne geçmeyi başaracak mı? Sorusunun cevabı, büyük bir merakla beklenecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: