Kara Sevda'da Zeynep ile Ozan evleniyor...

Ay Yapım imzalı Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun rol aldığı her Çarşamba milyonları ekran başına toplayan Kara Sevda'da taşlar yerinden oynuyor. Kemal'e karşı büyük bir nefret besleyen Emir, Soydere ailesinin hayatlarıyla büyük bir kumar oynayacak.

Dizi Galeri

Kara Sevda'da Zeynep ile Ozan evleniyor... Dizinin yeni bölümünde Kemal'in kardeşleri Tarık ve Zeynep'in hayatlarıyla oynayan Emir'in zeki planının sonuçları adeta bomba etkisi yaratacak.

ZEYNEP OZAN'IN EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR!

Emir'den intikam almaya yemin eden Zeynep yeni bölümde Ozan'ın evlilik teklifini kabul edecek. Ailesinden hep çocuk muamelesi gören Ozan hayatındaki ilk cesur adımı atarak ailesinin istememesine rağmen Zeynep'e evlilik teklifinde bulunacak.

Ozan'a evet diyen Zeynep yıllardır kurduğu zenginlik hayaline ulaşarak konağa yerleşecek mi? Ozan ve Zeynep'in sürpriz evliliğine Emir’in tepkisi ne olacak? Emir’in kendi planları için yanında tuttuğu Tarık, Kemal’e rağmen karanlık tarafa geçecek mi? gibi sorular dizinin yayınlanacak yeni bölümünde cevap bulacak.

KARA SEVDA 16. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

Video yüklenemedi...KARA SEVDA 16. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: