Kara Sevda'da mutlu aile tablosu!

Ay Yapım imzalı Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’da Deniz’in ilk yaş günü heyecanı yaşanacak ve Kemal'in bir hayali gerçekleşecek.

Dizi Galeri

Kara Sevda'da mutlu aile tablosu! Kemal'in hayalini kurduğu aile tablosu, Nihan ve Deniz'in baba evine gelmesiyle bir süreliğine de olsa gerçeğe dönecek. Deniz'in doğum günü hazırlıklarıysa Nihan ve Kemal için önceden başlayacak.

Kızının doğum günü pastasını kendi elleriyle yapmak isteyen Kemal, Nihan’dan yardım isteyecek. Nihan ve Kemal’in pasta macerası, romantik komedi tadında, eğlenceli sahnelerle ekrana gelecek. İki kara sevdalı, bütün sorunlardan ve kötülüklerin gölgesinden uzakta, baş başa unutulmaz saatler geçirerek aşk tazeleyecek.

Nihan ve Kemal, kızları Deniz’i ilk yaş gününde dedesinin evine götürdüğünde hayatlarının yeni bir dönemini de aralayacaktır. Aşklarına olan inançlarıyla artık çok daha güçlüdürler. Yaşadıkları sıkıntıların ardından torunlarıyla tanışan Hüseyin ve Fehime, tüm aile üyeleriyle birlikte mutlu bir gün geçirecek.

Bu mutlu günün son sözünü söylemek içinse, Emir pusuda beklemektedir.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: