Kara Sevda'nın intikam dolu ikilisi!

Ay Yapım imzalı, her Çarşamba milyonları ekran başına toplayan Kara Sevda'da Melisa Aslı Pamuk ve Ali Burak Ceylan'ın canlandırdığı Asu ve Tufan karakterleri başarılı oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyor. Dizide; Emir ve ailesinden intikam almak için bir araya gelen Asu ve Tufan'ın gizemli işbirliği dikkatleri çekiyor.

Dizi Galeri

Kara Sevda'nın intikam dolu ikilisi! Kara Sevda'da ; Emir (Kaan Urgancıoğlu) ve babası Galip'in (Burak Sergen) yıllar önce hayatlarını kararttığı Asu ve Tufan'ın farklı kimliklerle intikam almak için yaptığı planlar her bölüm izleyiciyi ters köşeye yatırıyor. İş ortağı olarak tanıdığı Asu'nun aslında kız kardeşi olduğunu; sağ kolu olarak bildiği Tufan'ın ise yıllar önce Galip tarafından acımasızca annesinden koparıldığını bilmeyen Emir'i yeni bölümde heyecan dolu sürprizler bekliyor.

NİHAN YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR!

Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde, kendisini boşluğa bırakarak canını tehlikeye atan Nihan, yaşam mücadelesi verecek.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: