Karaca Fine Pearl Shawl ile göz kamaştırıcı sofralar

Sevdiklerinizle paylaşacağınız sofraları daha değerli kılan Karaca, gerçek inciden üretilen Fine Pearl Shawl yemek takımı ile bir kez daha sofralarınıza konuk oluyor. İncinin doğallığı ve zarafetini bir araya getiren Fine Pearl Shawl, inci formundaki tasarımıyla fark yaratıyor.

Yaşam

Karaca Fine Pearl Shawl ile göz kamaştırıcı sofralar Dünyada ilk ve tek olarak gerçek inciden üretilen Fine Pearl Shawl yemek takımı, inci formundaki zarif tasarımıyla yemek davetlerinizin ve akşam yemeklerinizin vazgeçilmezi olacak. Fine Pearl Shawl’ın zarif yapısı ve şıklığıyla, inci kadar değerli sofralar kurabilirsiniz.


Mücevher etkisini sofralara taşıyan Fine Pearl Shawl, Delhi’nin otantik havasından ilham alınarak tasarlandı. Keşfedilmemiş, bilinmeyen bir kültürün gizemini tasarımıyla yansıtan Fine Pearl Shawl, antik çağlardan bugüne taşınmış kültürel birikimi derinden hissettirerek sofralarda çığır açıyor.


Yenilikçi vizyonunu göz alıcı tasarımlarla birleştiren Karaca, paylaşmaktan keyif aldığınız anlara Fine Pearl Shawl ile eşlik etmeye devam ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: