Karaca Grup, zarif, estetik ve benzersiz tasarımlarıyla Zuchex Fuarı’nda…

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde sektörünün liderlerinden olan dünya markası Karaca, ev tekstilinden sofra, yemek grupları ve mutfak ürünlerine kadar birçok farklı kategorisiyle fuardaki yerini aldı.

Yaşam

Karaca Grup, zarif, estetik ve benzersiz tasarımlarıyla Zuchex Fuarı’nda… Ürün çeşitliliğiyle her zevke hitap etmeyi başaran Karaca; zarif, estetik ve benzersiz tasarımlarıyla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 1.200 m2’lik görkemli standında ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dünya trendlerini yakından takip ederek özgün tasarımlar sunan Karaca; ev tekstilinde, farklı kumaş teknolojilerini kullanarak hazırladığı yepyeni ürünleriyle göz doldururken mutfak, sofra ve pişirme gruplarındaki inovatif ve tasarım harikası yeni ürünleriyle de fuarın ilgi odağı oldu.


Aldığı ödüllerle de sektöre damgasını vuran Karaca, inovatif ve tasarım markası olma yolunda hızla ilerlerlerken yurtdışında da bugün 14 ülkede mağazacılık, 28 ülkede ihracat yaparak büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: