Karaca Home, yazın ışıltısını evlerinize getiriyor!

Birbirinden benzersiz ürünleriyle evlere renk katan Karaca Home, enerjik ve çarpıcı nevresim takımlarıyla yazın her gününü taze bir keyifle karşılamanızı sağlıyor. Güneşin huzur veren ışıltısını çiçek veya fil motifleriyle birleştiren Karaca Home, evinizin sıcacık atmosferini mavi ve beyazın ferahlatıcı etkisi ile tanıştırıyor.

Yaşam

Karaca Home, yazın ışıltısını evlerinize getiriyor! Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, birbiri ile uyumlu fil desenini mavi ve beyazın asilliği ile birleştiriyor. Yazın gelmesiyle birlikte yatak odalarında ferahlatıcı ve sakinleştirici bir renk kullanmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan çift kişilik Nelya ve Zilonis Summer Set grupları, yumuşacık dokusu ile göz kamaştırıyor.


Evinizdeki sıcak yaşantınıza farklı bir hava katmayı amaçlayan Karaca Home, mavi, su yeşili ve pudra rengi Zilonis Summer Set grubu ile yatak odanızı şıklıkla tamamlamanıza yardımcı oluyor. Yazın tüm dikkatleri üzerine çekecek alternatif renk gamına sahip Karaca Home, mavi ve beyazın bütünleştirici etkisini çiçek desenleriyle birleştirdiği çift kişilik Nelya Summer Set grubu ile evlere tazelik ve canlılık kazandırıyor.


Evleri tek dokunuşla değiştiren Karaca Home, çift kişilik pike, nevresim ve yatak örtüsü ürünlerinden oluşan Summer Set grubunu tüketicilere sunuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: