Karaca ile renkli yaz sofraları!

Yaz ayları sevdiklerimizle daha fazla zaman geçirebildiğimiz, uzakta olan akrabalarımızla yan yana gelip uzun sohbetler edilen sofralarda buluştuğumuz, birbirimize doymak için fırsat bulduğumuz aylar… Mutluluk dolu paylaşım anları soframızdaki lezzetler kadar görselliği ile de hafızamızda iz bırakıyor. Bir sofra etrafında sevdiklerimizle geçirdiğimiz, tadı damağımızda kalan anları Karaca ile renklendirmek de ayrı bir keyif…

Yaşam

Karaca ile renkli yaz sofraları! Karaca yaz ayları boyunca gün içerisinde sık sık kurulan sofraları şık tasarımlarıyla keyifli atmosferlere dönüştürüyor. Yazın hafif lezzetleri, rengârenk meyveleri ile kurulan sofralar, Karaca’nın özgün desen ve formlarda tasarladığı ürünleriyle etrafında uzun sohbetler edilen anların merkezi oluyor.


Karaca ile derin mavilere egzotik bir dokunuş yaparak zengin motifiyle taze bir yaz taşıyan, gerçek incilerden üretilmiş” Fine Pearl Azur Yemek Takımı,ılık meltemli, sahil kokan yaz akşamlarını unutulmaz bir sohbet şölenine dönüştürüyor. Azur, 62 parçalık yemek takımı ve 26 parça kahvaltı takımı ile sofraları gerçek inci zarifliğinde süslüyor. Etnik ve modern çizgilerin birlikte yorumlandığı desenlere sahip Azur, renkleriyle yaz sofralarının baş tacı olmaya aday…


Karaca Navy Blue 6 kişilik Yemek Takımı ise üzerindeki yelkenli deseniyle belki bir yat turunda hazırlanan, coşkulu anlara tanıklık eden veya denize özlemi vurgulayan sofraların vazgeçilmez parçası oluyor. Karaca Navy Blue 6 kişilik Yemek Takımı bu sezonun gözdesi olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: