Karaca ile yıldızların ışıltısı sofralara yansıyor!

Sonbahar-Kış sezonu ile birlikte aile, dost, arkadaş sohbetlerinin evlere taşınma dönemi de başlıyor. Karaca “Yıldızlı Geceler” teması ile sunduğu Sonbahar-Kış koleksiyonu ile uzun sohbetlerin yapıldığı, paylaşımların arttığı sofra keyflerini unutulmaz kılıyor.

Yaşam

Karaca ile yıldızların ışıltısı sofralara yansıyor! Karaca’nın “Yıldızlı Gecceler” temasındaki 2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonundan; Fine Pearl Midnight Yemek Takımı, Fine Pearl Antares ve Milkway’i beğeniye sunuyor. “Yıldızlı Gecceler” teması gecce mavisi, altın rengi ve siyah ile gökyüzünün güzelliğine, yıldızlara ve aya odaklanıyor. Geccenin zarafetinden etkileyici bir sezon tasarlayan Karaca, sofra keyfine önem verenleri yıldızların ışıltısını yaşamaya, aileleriyle birlikte geçirecekleri zamanlara ışık ve neşe katan olağanüstü anların tadını çıkarmaya davet ediyor.


Karaca’nın Yıldızlı Gecceler temasında sunduğu 12 kişilik “Fine Pearl Midnight Yemek Takımı”

gerçek inci zarafetini yıldızların ışıltısı ile harmanlıyor. Karaca’nın geccenin yıldızlarını taşıdığı bir diğer ürünü de 12 kişilik “Fine Pearl Antares Yemek Takımı”… Beyaz renk ile geccenin ışıltılı yıldızları bir bütünlük içerisinde gerçek inci üzerinde parıldıyor. Yemek takımı içerisindeki her bir parçanın kenarını çevreleyen altın yaldız da sofralarda görsel bir ziyafet yaşatıyor.


Geccenin mavisi yıldızların ışıltısıyla Milkway’de buluşuyor. Tekli seri olan Milkway ile Karaca’dan istenen parçalarla kombin yapılarak özgün takımlar oluşturulabiliyor. Milkway’in kenarlarındaki altın yaldızlar ile nadir rastlanan kendine özgü gecce mavisi tonu yanyana geliyor ve zihinlerde iz bırakacak bir stil sunuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: