Karaca MultiChef Stand Mikser mutfakta harikalar yaratıyor!

Sofra ve mutfaklarda yeri doldurulmaz ürünleriyle yaşamlara değer katan Karaca’nın MultiChef Stand Mikseri ile envayi çeşit lezzet hazırlayabilmek mümkün… MultiChef hamur işi yaparken kolaylık sunarken kıyma da çekebiliyor. 5.5 litre haznesi ile kalabalık misafirlere, davetlere hazırlanacak tadlar için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Yaşam

Karaca MultiChef Stand Mikser mutfakta harikalar yaratıyor! MultiChef Stand Mikser, sıvı karışımlar için balon çırpıcı, orta yoğunlukta hamurlar için düz karıştırıcı, yoğun hamurlar için hamur kancası, sıçramayı önleyici koruyucu kapak, 3 bıçaklı kıyma fonksiyonu için kıyma aparatı içeriyor. 1400 watt gücündeki motoru ve çelik konstrüksiyon iç dişlileri sayesinde yoğun hamurlarda yüksek performanslı ve uzun ömürlü olan MultiChef; kek, ekmek, börek, pizza hamuru hazırlarken büyük kolaylık sağlıyor. 5,5 litre paslanmaz çelik kase, 6 kademeli hız ayarı, yörüngesel hareket etme özelliği, güvenlik kilidi, uzun ömürlü metal iç aksam, sabitleyici ayaklar da Multichef’in dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.Hamur işlerinin yanı sıra kıyma makinesi olarak kullanılabilen Multichef Stand Mikser, özel kıyma aparatı, kıyma tokmağı ve 3 farklı kıyma bıçağıyla mutfakta harikalar yaratıyor. Farklı tarifler için farklı kalınlıkta kıyma çekme imkânı sunan MultiChef Stand Mikser değişik lezzetteki tarifleri hazırlarken hız kazandırıyor.Modern tasarımı ile mutfakların gözdesi olmaya aday Multichef Stand Mikser, 3 farklı renk seçeneği ile sunuluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: