Karaca'dan gerçek elmas kristalleriyle: Biodiamond

Yaşama değer katan yenilik ve keşifleri ile mutfak alışkanlıklarına, sofra kültürüne yeni bir vizyon getiren Karaca, bu kez Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek elmas kristalleri ile kaplı yanmaz-yapışmaz pişirme grubu “Biodiamond” ile dikkatleri üzerine çekiyor. Biodiamond ürünlerinin tümü tam 10 yıl Karaca garantisi ile sunuluyor.

Yaşam

Karaca'dan gerçek elmas kristalleriyle: Biodiamond Gerçek elmas kristalleriyle kaplanan Biodiamond; dayanıklılığı, yanmaz-yapışmazlığının yanı sıra ısının tüm yüzeye aynı oranda dağılımını sağlayan özelliği ile mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday… İç yüzeyi elmas kristalleri ile kaplı Biodiamond, yemek yapma keyfine keyif katıyor, ürün grubunu deneyimleyenler elmas dayanıklılığına tanıklık ediyor. Üstelik bu keyfe 10 yıl Karaca garantisi de eşlik ediyor.

Mutfakta hayatı kolaylaştıran pişirme gruplarına yeni bir tarz getirecek olan Biodiamond, yanmaz-yapışmaz ürün kategorisinde gücünü ortaya koyuyor. Dayanıklılığının yanı sıra sağlıklı bir pişirme süreci sunan Biodiamond, sağlamlığa önem verenlerin mutfaktaki en büyük yardımcısı olmaya geliyor.

Biodiamond bağımsız denetim, kontrol ve belgelendirme kuruluşu TÜV tarafıdan gerçekleştirilen dayanıklılık ve yanmaz yapışmazlık testleri sonucunda aldığı en dayanıklı, en yapışmaz, en uzun ömürlü ürün sertifikası ile iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

Elmas gücü Biodiamond ile şimdi mutfaklarda...

Elmas dünyada kullanılan en sert doğal kaynaklar içerisinde yer alıyor. Bu nedenle Biodiamond çizilmelere karşı dayanıklı, sağlığından ödün vermeyenler için ideal bir yapıya sahip… İç yüzeyi gerçek elmas kristalleri ile kaplanan Biodiamond, her tarafı eşit gövde kalınlığı ile ekstra dayanıklılık sağlıyor. Elmas doğası gereği yapışmaz özelliğe sahip olduğu için yanma ve yapışma gibi riskleri de bulunmuyor.

Yemek yapmayı sevenler elmas farkıyla tanışıyor...

Çizilmelere karşı dayanıklı olma özelliği olan Biodiamond; yemek yapmayı sevenlerin vazçemeyeceği bir pişirme grubu serisi sunuyor. Biodiamond’da ısının her yere eşit şekilde dağılımı sağlanıyor ve bu denge pişirilen yemeğin lezzetinde de hissediliyor. Biodiamond ve Biodiamond Pro’nun çizilmelere karşı dayanıklı olma özelliği sayesinde metal mutfak gereçleri rahatlıkla kullanılabiliyor. Blender ile istenen malzeme içerisinde rahatlıkla parçalanabiliyor. Ayrıca bütünsel indüksiyon tabanı ile tüm ocak tiplerine uygun olan Biodiamond Pro, döküm çelik kulp tasarımı ile fırın yemeklerini pişirmek için de uygun…

Doğal elmas kristalleri ile kaplanan Biodiamond pişirme grubu ürünleri üç yıl süren AR-GE çalışmalarıyla İsviçre’de geliştirildi. Hammaddesi de İsviçre’den alınan Biodiamond, Türkiye’de üretildi. Dayanıklı, yanmaz yapışmaz, çizilmeye karşı dayanıklı, uzun ömürlü olan Biodiamond ve Biodiamod Pro tam 10 yıl Karaca garantisi ile sunuluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: