Karaca'dan müthiş kampanya!

Karaca sevdiklerine, kalabalık dost ve akrabalarına yemek hazırlamaktan keyif alanlara müjde veriyor. Karaca, Granitech ve Wood Stone Bio Granit pişirme grubu ürünlerinde 1 alana 1 bedava avantajı sağlıyor.

Yaşam

Karaca'dan müthiş kampanya! 2 yıl garanti ile sunulan Karaca Granitech ve Wood Stone Bio Granit pişirme grubu ürünleri arasında sahan, tencere, karnıyarık tenceresi, tava, grill, kerp tavası ve sütlük ürünleri yer alıyor.


Sapları ısıya karşı dayanıklı olan Karaca Granitech ve Wood Stone Bio Granit ürünleri, çizilmelere karşı dayanıklılığı ile de iddialı… Bulaşık makinasında yıkanabilen Bio Granit serileri yanmaz-yapışmaz özelliği ile de dikkat çekiyor. Leke tutmayan dış yüzeyi sayesinde kolaylıkla yıkanabiliyor, kullanım kolaylığı sayesinde de maksimum zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.


Mutfakta tadı damaklarda kalacak yemekler ortaya çıkarırken en büyük yardımcılarınız olabilecek Granitech ve Wood Stone Bio Granit şimdi 109 TL den başlayan fiyatlarla ve 1 alana 1 bedava avantajı ile Karaca mağazalarında ve www.karaca.com’da sizleri bekliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: