Karaca'dan özel Türk kahvesi makinesi “Hatır”

Karaca’nın annelere özel tasarladığı yeni Türk Kahvesi Makinesi “Hatır”, mutfaktaki göz bebeğiniz olacak.

Yaşam

Karaca'dan özel Türk kahvesi makinesi “Hatır” Hayata geçirdiği inovatif, pratik ve kullanışlı ürünleriyle beğeni toplayan Karaca; hediye seçmeyi keyifli hale getiriyor. Ev aletleri konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kadınlara yenilikçi ve konforlu bir dünyanın kapılarını açan Karaca, güzel bir hediye almak isteyenlere yeni ürünü Karaca Türk kahvesi makinesi “Hatır”ı sunuyor.

Karaca’nın yeni ürünü, sahip olduğu özelliklerle annelerin mutfaktaki göz bebeği olacak. Tek el ile ergonomik ve rahat bir kullanım sunan Hatır, küçük boyutu ile mutfakta ve ya ofisinizde yer kaplamıyor. Tek tuşla kolay kullanım imkânı sunarken oldukça rahatça temizlenebiliyor. Hatır, aydınlatmalı pişirme yuvasına, ışıklı kahve hazır sistemine ve taşmayı önleyici sensöre sahip.


Sıvıyı yükseltme-alçaltma tekniği ile taşırmadan otomatik olarak kahve pişirmesi ve sonuç olarak daha leziz bir kahve tadı oluşturmasından dolayı benzerlerinden ayrışan Hatır, acil kapatma sistemi ve otomatik kapanma özelliğiyle güvenlik konusunda tam not alıyor.


Annelerin misafirlerini keyifle ağırlarken en büyük yardımcısı olacak kahve makinesi, cezve üzerinde bulunan çift akış ağzı sayesinde sağ veya sol elini kullananlar için kolay kullanım sunuyor. Kahveyi ideal ısıda pişirerek kısa sürede servise hazır hale getiriyor, kahveyi kesinlikle yakmıyor ve her seferinde geleneksel köpüklü Türk kahvesi hazırlıyor. Tek seferde 5 fincana kadar kahve yapma olanağı sunan Hatır’da cezvenin ergonomik yapısı sayesinde oluşan köpük her fincana eşit olarak dağılıyor.

Karaca, insanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik ederken annelerin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.

KARACA HATIR KAHVE MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: