Karadayı 101. bölümde neler oldu? - İzle

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel'in yer aldığı "Karadayı" dizisi 101. bölümü ile ekranlara geldi.

Dizi Galeri

Karadayı 101. bölümde neler oldu? - İzle atv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Karadayı dizisinin 101. bölümü dün akşam yayınlandı.

101 bölümde;

Feride mesleğini kaybetme uğruna sevdiği adam için tanıklık yapmaya kararlıdır. Mahir artık kendisine bir oyun oynandığının ve bombacının Sosyete ya da Seyis olduğundan emindir. Mahir, Seyis'e ulaşıp ondan gerçekleri öğrenebilecek midir? Mahir İlknur'un Seyis'le evlendiğini öğrenecek midir?

Mahir'i öldürtemeyen Sosyete, Mehmet Saim'e gider ve onu tehdit eder. Sosyete ve Mehmet Saim restleşir. Bu restleşmenin galibi kim olacaktır.

Mahir'e Beyefendi'yi buldurmaya kararlı olan Turgut boş durmayacaktır. Büyük bir plan yapar. Bütün düğümün çözüleceği büyük bir buluşma ayarlar ve tarafları aynı saatte aynı yere çağırır. Turgut; Mehmet Saim, Sosyete ve Mahir'i bir araya getirmeyi başarabilecek midir? Mahir sonunda beyefendinin Mehmet Saim olduğunu öğrenebilecek midir? Feride hamile olduğunu öğrenir. Bu müjdeyi Mahir'e vermek için yola düşerken hapishaneden yeni çıkan Belgin de Feride'nin hamile olduğunu öğrenir.

KARADAYI 101. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: