"Karadayı"daki hatalar şaşırtıyor!

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrollerinde oynadığı Karadayı dizisinin dünkü bölümünde hata üstüne hata vardı.

Magazin

"Karadayı"daki hatalar şaşırtıyor! Dizinin dünkü bölümünde Mahir'in Feride'yi taksi ile takip ettiği sahnede 1990'lı yıllardan itibaren kullanılan mavi plaka kullanılmıştı. Üstelik plaka üç harfliydi. Kısa bir hatırlatma; bugün bile hala araç plakalarında iki harf kullanılıyor.

Dizide devamlılık hataları da vardı. Mahir'in Feride'nin evinin önünde beklediği sahneye avukat çantasıyla gelip daha sonra çantasız bir şekilde sahneden çekilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Dizideki en büyük hatalardan birisi ise duvarda asılı olan photoshoplu Atatürk fotoğrafıydı. Dizide Savcı Turgut karakterini canlandıran Yurdaer Okur'un odasındaki fotoğrafların tamamı neredeyse siyah beyazken, en üstte asılan Atatürk fotoğrafındaki photoshop ise izleyenleri şaşkına çevirdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: