Karadenizli budistlerden güldüren tören!

Vizyona girmesiyle Karadeniz’in kahkahasını, yeşilini ve zekasını beyazperdeye taşıyan NTC Medya yapımı ‘Seni Seven Ölsün’ birbirinden ilginç sahneleriyle çok güldürüyor!

Kültür-Sanat

Karadenizli budistlerden güldüren tören! Trabzon Demirkapı Köyü’nde gerçekleştirilen çekimler absürd ve bir o kadar da komik görüntülere ev sahipliği yaptı. "Ölecek insanı gömecek yerin kalmadığı" köyde bulunan “Karadeniz zekası” çözümler sinemaseverleri kahkahaya boğuyor.

Filmin en dikkat çeken anlarından biri de oyuncular Hüseyin Avni Danyal, Durul Bazan, Ruhi Sarı, Hakan Salınmış, Cem Zeynel Kılıç, Şevket Çapkınoğlu ve Şamil Kafkas’ın turuncu Budist kostümleri ve boynunda çiçeklerle dağda yaptığı tören!

Ruhi Sarı’nın klarneti ile katıldığı törende diğer oyuncular da ‘Tibet Borusu’ (Tibetan Horn) adı verilen bir enstrüman çalıyor. İşte dağda yaşayan ineklerin de rol aldığı o eğlenceli kareler...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: