Karahan Çantay'ın arkadaşı paylaştı: "Bu aşk hala sürüyor"

Tayland'ın başkenti Bangkok’ta 7 Mart’ta motosikletiyle geçirdiği kazada hayatını kaybeden eski manken ve oyuncu Karahan Çantay’ın cenazesi Türk Hava Yolları(THY)’nın tarifeli seferiyle Türkiye’ye getirildi.

Magazin

Karahan Çantay'ın arkadaşı paylaştı: "Bu aşk hala sürüyor" Tayland'da geçirdiği motor kazası sonrası hayatını kaybeden Karahan Çantay'ın cenazesi Türkiye'ye getirildi. Çantay’ın Taylandlı arkadaşı Sira Kulsrethsiri de Türkiye’ye geldi. Kulsrethsiri, Karahan Çantay'ı erkek kardeşi gibi gördüğünü belirtirken sosyal medya hesabından Chanya Ja Junso ile Karahan Çantay'ın birlikte çekilen fotoğrafını paylaşarak altına şöyle yazdı:

"Kadere inanır mısınız? Ben inanırım. Gurur duyduğum şey onunla kız kardeşimin birbirlerine aşık olduğunu ve aralarından biri ölünceye kadar birlikte değerli zamanlar geçirdiğini görmek. Ve bu (aşk) hala sürüyor. Sonsuza kadar."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: