Karaköy'de cuma geccesi

Şehrin popüler semti Karaköy yeniden yükselişte! İşte cuma geccesi Karaköy'ü için harika seçenekler..

Diğer Haberler

Karaköy'de cuma geccesi Karaköy'ün gri, dar sokaklarında eğlencenin ritmi yeniden yükseliyor. Hem lezzet hem eğlence sizi bu gecce de Karaköy sokaklarında bekliyor!

Haftanın yorgunluğunu Ops Passage'da atabilirsiniz


Karaköy Fransız Geçidi içerisinde bulunan Ops Passage, çok özel lezzetleriyle haftanın yorgunluğunu atmak için kusursuz bir seçenek. Keyif dolu ambiyansında gecceye başlamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Tüm kadehler mutluluğa kalksın: Mükellef Karaköy


Arda Türkmen'in harika lezzet dokunuşlar ve muhteşem bir Karaköy manzarası.. Cuma geccesi için kusursuz bir keyif ve eğlence seçeneği!

Colonie'de müziğin ritmi yükseliyor!


Şehrin eğlence dolu semti Karaköy'de harika bir seçenek: Colonie! Cuma geccesi Colonie'de müziğin ritmi yükseliyor. DJ kabininde Can Balta ve Murathan Özbek sizi bekliyor.

Karaköy'e renk getiren Goya!


Yaz boyunca Reina'da kendine hayran bırakan Goya, Karaköy sokaklarında eğlence rüzgarını estirmeye devam ediyor. Bu gecce DJ kabininde Cüneyt Öztürk sizi bekliyor.

Keşfetmenizi bekliyor: Palomar Bar & Restaurant


Karaköy’ ün en özel terasına sahip Palomar Bar & Restaurant müthiş Boğaz ve tarihi yarımada manzarası, iddialı menüsü, kaliteli müzik anlayışı ve davetkar ortamı ile sizleri unutamayacağınız bir deneyime davet ediyor.

Salaş olsun bizim olsun: Akın Balık


Şehrin en salaş balıkçısı, cuma geccesi için harika bir fikir. Haftanın tüm stresini keyif dolu bir Akın Balık geccesiyle atmaya ne dersiniz?

Kusursuz bir eğlence: Madeo


Alaçatı'dan ayağının tozuyla şehre gelen Madeo, bu gecce de çok eğlenceli. Muhteşem yemekler yiyebilir, kulüp bölümünde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: