Karaköy’deki yeni buluşma noktası

Karaköy’de bulunan 10 Karaköy A Morgans Original, yemek, müzik ve eğlence tutkunlarını günden gecceye uzanan yepyeni bir konseptle tanıştırıyor! ON10 Terrace, sunduğu lezzetleri ve eğlence anlayışıyla İstanbulluların yeni buluşma noktası oluyor.

Diğer Haberler

Karaköy’deki yeni buluşma noktası ON10 Terrace, yemek ve eğlence için farklı mekan arayışına girmek zorunda kalmadan, gündüzden gecceye Karaköy’ü yaşamak isteyenleri bekliyor.


Zaman sorunu olmadan, dilerseniz sadece yemek veya tatlı, yemek sonrası eğlence isteyenler için zengin bir içecek ve geniş bir şarap menüsü sunuluyor.

Hem görsel hem lezzet anlamında dikkat çeken ve genç şef İpek Mutlu tarafından hazırlanan menüsünde, Izgara Kalamar,Çıtır Mantı Üçlemesi, Karpuz Salata, Olta Levreği gibi çok özel ve leziz alternatifler bulunuyor.

Karaköy’ün sıcak ve samimi ruhunu yansıtan ON10 Terrace, yemek düzeninde 40 kişi, bar ve özel davetlerde 100 kişiye kadar çıkabilirken, canlı müzik ve DJ performanslarının ile 11:00-02:00 arası konuklarını ağırlıyor.


ON10 Terrace'da buluşmak, yemek ve eğlence anlayışına biraz fark katmak isterseniz, rezervasyon ve daha fazla bilgi için;
Adres: No.10 Karakoy, Kemeraltı Cd., 34425 Beyoğlu/İstanbul
Tel: +90 212 703 33
Mail: [email protected]

Bunlarda ilginizi çekebilir: