KARAKTERİ OYNAMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞMIŞ

Oyuncu Başak Sayan, geçen sezon ekrana gelen Geniş Zamanlar dizisindeki Suna rolünü kapmak için neler yapmış neler?

Magazin

KARAKTERİ OYNAMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞMIŞ tv8'deki 'Kayıt Dışı' isimli programında oyuncu arkadaşlarından Sema Şimşek ile konuşan Başak Sayan, geçen sezon Suna karakterini canlandırdığı Geniş Zamanlar dizisine girebilmek için çok uğraştığını söyledi.

Ayşe Kulin'in aynı adlı romanından uyarlanan ve Zuhal Olcay'ın da rol aldığı dizi için kendisi ile görüşüldüğünü ve role aşık olduğunu belirten Sayan, diğer adaylar arasından sıyrılıp rolü nasıl kaptığını şöyle anlattı:

'Acayip bir ekip var ortada. Dedim ki, 'Ben bunu oynamalıyım'. Geccelerce yatıyorum kalkıyorum, o kadın Suna Suna Suna! Baktım olacak gibi değil, bir gün gittim saçımı ona uygun şekilde kestirdim. Arkasından ona uygun kıyafetler aldım. Yönetmene dedim ki, 'Ben oraya geliyorum, ben o olarak geliyorum'. 'Beni bir görün' dedim. Defalarca ben o olarak oraya gittim, geldim. En sonunda dedim ki, 'Bu rolü benden daha iyi oynayacak hiç kimseyi bulamayacaksınız'. En son söylediğim söz buydu.'

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: