KARAMEL DİZİSİ YENİDEN BAŞLIYOR!

Show TV'de ekrana gelen 'Karamel' dizisi 3 bölüm sonra yayından kaldırılmıştı. Dizinin çekimlerine yeniden başlanacak.

Magazin

KARAMEL DİZİSİ YENİDEN BAŞLIYOR! Ekran ömrü sadece üç bölüm süren Karamel'in çekimlerine ocak ayında yeniden başlanacak.

Emre Kınay ve Ahu Türkpence'nin başrolünde oynadığı dizi, geçen günlerde yayından kaldırılmıştı. İlk iki bölümü aynı hafta içinde yayınlanan dizinin üçüncü bölümü ise bir hafta sonra çok geç bir saate yayınlandı.

Ardından da dizinin çekimleri 5. bölümde durduruldu. Karamel'in yapım şirketi Pastel Film ile Show TV arasında çıkan anlaşmazlık nedeniyle bitirildiği ortaya çıktı. Dizinin yapımcısı Yaşar İrvül, Show TV'ye ödemeleri yapmadığı için ihtar çekti. Ardından da dizinin çekimleri bitirildi.

Milliyet Televizyon dergisinin haberine göre, yapımcı İrvül, geçen hafta kanalla yeniden toplantı yapıp anlaşma yaptıklarını ve diziye devam etme kararı aldıklarının açıkladı.

Kanalın elinde yayınlanmamış bir bölüm daha olduğunu söyleyen İrvül, 'Kanalla yeniden el sıkıştık. Dizinin yeni bölüm çekimlerine ocak ayı itibariyle başlamayı planlıyorum. Henüz oyuncularla oturup konuşmadım ama aynı kadroyla çekimlere devam etmeyi planlıyorum. Dizinin daha önceki bölümleri tekrar yayınlanacak, ardından da yeni bölümleri ekrana gelecek' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: