Karan bebek geliyor!

9 aylık hamile olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in bebekleri Karan bugün dünyaya gelecek. Çifte yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre; Sabah saatlerinde Nişantaşı’nda özel bir hastaneye yatan Fahriye Evcen, henüz doğuma alınmadı. Fakat ünlü çiftin bebekleri Karan’ın bugün doğması bekleniyor.

Magazin

Karan bebek geliyor! Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in oğulları Karan bugün dünyaya gelecek. Çifte yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre; güzel oyuncu Fahriye Evcen, sabah saatlerinde Nişantaşı'nda bulunan Amerikan hastanesine yattı.

Fahriye Evcen doğuma mı girdi?

Fahriye Evcen doğuma mı girdi?Normal doğum yapması beklenen Fahriye Evcen, henüz doğuma alınmadı. Hastanede kontrolleri yapılan Evcen'in bugün doğum yapması bekleniyor.

Doğacak bebeklerine Karan ismini veren çift, oğullarına açtıkları sosyal medya hesabı ile çok konuşulmuş ve günlerce bu olay tartışılmıştı. Burak Özçivit, yaptığı açıklamada sahte hesap açılmasını önlemek için oğulları Karan'a Instagram hesabı açtıklarını ifade etmişti.

Fahriye Evcen korkuttu!

Fahriye Evcen korkuttu!Burak Özçivit itiraf etti!

Burak Özçivit itiraf etti! "Kimse açmasın diye..."Karan doğmadan fenomen oldu!

Karan doğmadan fenomen oldu!Fahriye Evcen de modaya uydu! 1 milyon TL'ye anlaştı!

Fahriye Evcen de modaya uydu! 1 milyon TL'ye anlaştı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: