Karan'a 800 bin TL'lik hediye!

Özbekistan’da bir toplu konut projesinin reklam yüzü olan Burak Özçivit’e şirket, oğlu Karan için 800 bin TL değerinde ev hediye etti.

Magazin

Karan'a 800 bin TL'lik hediye! Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çiftinin 13 Nisan’da dünyaya gelen oğulları Karan, ev sahibi oldu! Özbekistan’da bir toplu konut projesinin reklam yüzü olan Burak Özçivit’e şirket, Karan’a yok böylesi dedirtecek jest yaptı.

Fahriye Evcen, 'Karan'ı boynunda taşıyor!

Fahriye Evcen, 'Karan'ı boynunda taşıyor!Firma, 2 bin konutlu projelerinden Karan’a lüks bir daire hediye etti. Ülkenin başkenti Taşkent’te bulunan evin fiyatının yaklaşık 800 bin TL olduğu öğrenildi.

Rol aldığı diziler nedeniyle Özbekistan’da hatırı sayılır hayran kitlesi edinen Özçivit, böylelikle ülkeye her gittiğinde evinde kalacak.

DADI İSTEMİYORLAR

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, işlerini kolaylaştırmak için kısa bir süre önce bebek hemşiresi tutmuştu. Dadı tutmak istemeyen Evcen, hemşireden tüm bilgileri aldıktan sonra bebeğin bakımıyla bire bir kendisi ilgileniyor. Karan’ı bir an olsun yalnız bırakmayan Evcen’in evden dışarıya çıkmadığı ifade edildi.

Burak, oğlu için ilk oraya koştu!

Burak, oğlu için ilk oraya koştu!Burak Özçivit itiraf etti!

Burak Özçivit itiraf etti! "Kimse açmasın diye..."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: