Kardeş Çocukları kadrosuna usta bir isim daha!

Star TV'de ekrana gelmeye hazırlanan "Kardeş Çocukları" dizisi, güçlü kadrosuna usta bir ismi daha ekledi.

Dizi Galeri

Kardeş Çocukları kadrosuna usta bir isim daha! "Evlatlar annelerin sınavıdır, hayaller de hayatların" sloganıyla yola çıkan Kardeş Çocuklar dizisinin hazırlıkları son gaz devam ediyor. Senaryosunu Sırma Yanık'ın, yönetmenliğini Faruk Teber'in üstlendiği dizinin kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Alara Turan, Furkan Andıç, Murat Daltaban, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez yer alıyor.

"Kardeş Çocukları" geliyor!Dizide geçmişte Yıldırım Saner (Mehmet Aslantuğ) adlı doktora aşık olan Umay ve Ümran adlı iki kızkardeşin hikâyesi ekrana taşınıyor. Kadına şiddeti de sorgulayan dizide arkasında büyük bir sırrı bırakıp büyükşehire kaçıp yepyeni bir kimlikle zengin bir hayata adım atan Umay'a Nur Fettahoğlu canlandırıyor. Umay'ın evlendiği mimar 'Refik Karay' karakterini ise usta oyuncu Engin Alkan canlandırıyor.


Merakla beklenen dizinin kadrosuna son olarak 'Lebriz' karakteriyle Evrim Doğan da katıldı. Doğan, en son Bizim Hikaye'den Kadın dizisine transfer olmuştu.


O dizide ortaya çıktı!

O dizide ortaya çıktı!Yeni dizi “Kardeş Çocukları” sete çıktı!

Yeni dizi “Kardeş Çocukları” sete çıktı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: