KARIMI DÖVDÜĞÜM YALAN DEDİ!

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, katıldığı programda eşi Arzum Onan'ı dövdüğü yönünde basında çıkan haberlere tepki göstererek, basının geldiği noktaya dikkat çekti.

Magazin

KARIMI DÖVDÜĞÜM YALAN DEDİ! Kanal 1'de Filiz Akın'ın programına konuk olan oyuncu Mehmet Aslantuğ, basında çıkan ve eşi Arzum Onan'ı döndüğü yönündeki haberleri gündeme getirdi.

Filiz Akın'ın sakin, uysal, masum görünen bazı insanların özel yaşamlarında farklı davranabileceklerini, hatta şiddete meyille olabileceklerini belirtmesi üzerine araya giren Aslantuğ, basında eşi Arzum Onan'ı dövdüğü yönündeki haberlere şu sözlerle tepki gösterdi:

'Bizim için de diyorlar, inanır mısınız? Ben haftada belirli isimlerde mutlaka görürüm. 'Dövdüğü iddia ediliyor'... Basınla aramızda belirli bir mesafemiz var. Saygı duyanlar duyuyorlar. Şimdi ha deyince böyle kolayca gözden çıkartabilecekleri kaç tane arkadaşları, evlatları var bilmiyorum.'

Gazetecilerin insanları bir malzeme olarak kullanıp onu da haber yaparak rant şekline getirdiğini anlatan Mehmet Aslantuğ, 'Haber yapmak eğer öyleyse, bu bir çıkar meselesiyse ama bu arada da karşı tarafın duygularını inciterek ve aslında gerçek olmayan bir şeye yaslanarak, bunları yaparak... İşte bu fütursuzluk baskın hale geldi. Mesela eskiden böyle şeyler yoktu' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: