KARIMI SEYREDERKEN HEYECANLANIYORUM

Metrocity’nin ortaklarından Yurdal Sert eşi Ivana Sert’in bikinili fotoğraflarını görünce karısıyla gurur duyduğunu ve böyle bir eşe sahip olduğu için kendini şanslı hissettiğini söyledi...

Magazin

KARIMI SEYREDERKEN HEYECANLANIYORUM Bodrum plajlarının en iddialı isimlerinden biri olan İvana Sert güzelliğiyle bu yaza damgasını vurdu. Farklı ve cesur giyim tarzı sayesinde Eda Taşpınar ile Süreyya Yalçın’ın yer aldığı “ikoncan” listesine de girmeyi başardı. Bir çocuk annesi olan İvana Sert’i Metrocity’nin ortağı olan eşi Yurdal Sert yere göğe sığdıramadı ve bakın ona olan hayranlığını nasıl anlattı: ‘Türkiye’nin en güzel kadını...’ n Eşimin fotoğraflarını görünce onunla gurur duyuyorum. gurur duyuyorum. Kendimi çok şanslı hissediyorum. İvana, Türkiye’nin en güzel bayanı. Onu izlerken bile heyecanlanıyorum. n Alışveriş harcamalarını çok pahalı bulmuyorum. Dekolte giymesinden de rahatsız olmuyorum. Evet dekolte giyiyor ama üzerinde çok şık duruyor. n İyi bir eş olmanın yanında çok iyi bir anne. Çocuğumuza inanılmaz ilgi gösteriyor. 8 ay kendi sütüyle oğlumuzu besledi. Benim aile fertlerimi de çok seviyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: