KARISI ALDATIYOR SİLVİO BEKAR GİBİ

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi özel hayatını korumak amacıyla 'harem fotoğraflarına' yayın yasağı koydururken, dostları da imdadına yetişti....

Magazin

KARISI ALDATIYOR SİLVİO BEKAR GİBİ Ancak Avrupa Parlamentosu seçimlerine günler kala Berlusconi’nin özel hayatı hakkında öyle açıklamalar yaptılar ki, İtalya Başbakanı daha zor bir duruma düştü.

İtalyan Parlamentosu’nda 'göğüs dekolteli milletvekili' olarak tanınan sağcı Daniela Santanche, 'Libero' gazetesine verdiği demeçte, 'First Lady' Veronica Lario’nun, villasının güvenliğinden sorumlu Alberto Orlandi ile aşk yaşadığını öne sürdü. Santanche, 'Silvio da bunu çok iyi biliyor. Ancak bir devlet adamı olarak itiraf etmesi zor. Ailesini bir arada tutmak için bunu gizliyor. Umarım bu açıklamamdan dolayı bana gücenmez' dedi.

Yeni nesli keşfediyor

Formula 1’deki Renault takımının patronu, ünlü İtalyan playboy Flavio Briatore ise, Corriere della Sera’ya şunları söyledi: 'Silvio yıllardır bekar hayatı yaşıyor. Veronica ile karı-koca hayatları yok. O partiler masum eğlenceler. Gençler sıkıcı değiller, üstelik insana ilham veriyorlar. Berlusconi, yeni nesli keşfediyor. Bu kadar basit.'

Öte yandan daha önce Berlusconi’nin kız arkadaşını elinden aldığını söyleyen Noemi Letizia’nın eski erkek arkadaşı Luigi Flaminio dün çark etti ve ikilinin birlikte olmadığını söyledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: