"Kariyerim ne olur kaygısı yaşamadım!"

Dokuz ay önce kızı Eliz’i dünyaya getiren Eda Özerkan, “Kariyerim ne olur, unutulur muyum diye kaygım olmadı. Çocuk ertelenebilecek bir karar değildi” dedi.

Magazin

"Kariyerim ne olur kaygısı yaşamadım!" Dizi setinde başlayan aşklarını evlilikle taçlandıran Eda Özerkan-Timur Acar çifti, dokuz aylık kızları Eliz’le Bebek dergisine kapak oldu. Kızlarının hiçbir anını kaçırmamaya özen gösterdiklerini belirten ikili, her dakikanın tadını çıkarmaya çalıştıklarını ifade etti. Özerkan, hamilelik süresince spor yaptığını ve yüzdüğünü söylerken, Acar ise, “Cesaret ederek doğuma girdim. Hayatım boyunca unutamayacağım. Bir erkeğin ehlileşmesi için girmesi gereken tek yer doğumhanedir” dedi.


Eşinin harika bir baba olduğunu, Eliz’in altını değiştirip, banyo yaptırdığını ve yemeğini yedirdiğini söyleyen oyuncu, bakıcı desteği almadıklarını, bebeklerini kendilerinin büyüttüğünü anlattı. Kariyer ve çocuğun bir arada yürütülmesinin, büyütülecek mesele olmadığını dile getiren Özerkan, “Çocuk ertelenebilecek bir karar değildi. ‘Bebek yaparsam kariyerim ne olur?’, ‘Unutulur muyum?’ diye hiçbir kaygım olmadı. Kariyerime ara verebilirdim” şeklinde konuştu. (Kaynak: Milliyet.com)

Timur Acar:

Timur Acar: "Aşığım size!"Binbir Surat Timur Acar...

Binbir Surat Timur Acar...Timur Acar ve Eda Özerkan'ın tatil keyfi!

Timur Acar ve Eda Özerkan'ın tatil keyfi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: