Karl Lagerfeld'dan açıklamalar!

40 dakika süren bir canlı röportajda Chastain sordu, Lagerfeld cevapladı.

Kadın

Karl Lagerfeld'dan açıklamalar! Geçen hafta ünlü modacı onuruna düzenlelen bir gecede, Lincoln Center'da, çoğu moda dünyasının önce gelen isimlerinden oluşan bir salon dolusu seyircinin önünde, 40 dakika süren bir canlı röportajda Chastain sordu, cevaplarıyla Lagerfeld onu terletti.

WWD'nin haberine göre, Lagerfeld'le canlı röportaj gerçekleştirmek için epey hazırlık yapmış Chastain. Öte yandan soru kartlarını gören modacı "Doğaçlama gidelim" deyince iş onun kontrolünden çıkmış. Buna rağmen, moda severlere motto olabilecek bir çok başlık da yakalamayı başarmış. İşte bu röportajtan Lagerfeld incileri...

* Moda dünyasına atıldığımda belki tek başıma bir kariyer için çok erkendi. Ama asistan olmak için doğmamışım. Bu sektörde asistanlık kısa süre içindir. Eğer süre uzarsa sizin için umut yoktur.
* Bir Fransız (Chanel), bir İtalyan (Fendi) ve kendi markamı yönetmekten mutluyum. Benim için işimin olması önemli. Ego sonra geliyor. Zaten ego kimin umrunda? Bu sektördeki herkes Chanel, Fendi olmak istiyor. Ama bunlara yetecek kadar paranız yoksa onlar gibi olamazsınız! Ben ismimin popüler ve ulaşılabilir olmasını istedim. O nedenle H&M ile çalıştım. Çünkü bugün artık moda mutlaka iyi tasarlanmalı, pahalıymış ucuzmuş fark etmez...
* İlham kaynağımı analiz etmem. Çünkü o zaman pazarlama yapmanın sınırına geliyorsunuz. İlham kaynağımı bilmiyorum, dahası bilmek de istemiyorum! Bir şeyler oluyor, gelip geçiyor. İlham alın evet ama üzerine kelimeler giydirmeyin!
* Açıkçası dünyadaki en sıkıcı insanlardan biriyim. Ama birçok kişiden daha iyi yaşıyorum. Eğer içki ve sigara içmez, uyuşturucu kullanmazsanız (ki hiç özlemedim ve istemedim) ayrıca yedi saat uyursanız hayat gayet keyifli. Sabah kalkıyor ve bir sonraki güne sahip oluyorsunuz.
* Bebekken son derece sevimliymişim..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: