KARNI BURNUNDA

Doğumuna sayılı günler kalan güzel yıldızın karnı iyice büyüdü.

Magazin

KARNI BURNUNDA  Cannes Film Festivali'nde ikiz kız bebeklere hamile olan Jolie'nin karnının büyüklüğü görenleri şaşırttı.

Cannes Film Festivali'nde ''Kung Fu'' adlı filmin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına katılan Jolie, ''Tam olarak karar vermemekle birlikte Fransa'da doğum yapmayı düşünüyorum'' dedi.

Toplantıda 3'ü evlatlık 4 çocuğunun Fransızca öğrenip öğrenmeyeceklerine ilişkin soru üzerine de Jolie, ''Fransızca bizim evimizdeki ikinci dil. Çocuklarım Fransızca öğrenmeye başladı ve bu onlar için çok iyi'' karşılığını verdi.

32 yaşındaki Angelina Jolie'nin 44 yaşındaki aktör Brad Pitt ile beraberliğinden 2006 yılı Mayıs ayında Shiloh Nouvel adlı bir kız çocuğu dünyaya gelmişti. Çiftin ayrıca 6 yaşında Kamboçya asıllı Maddox, 4 yaşında Vietnam asıllı Pax ve 3 yaşında Etiyopya asıllı Zahara adlı üç evlatlığı bulunuyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: