KARNI NEDEN BÜYÜMÜYOR!

Temmuz ayında doğum yapacak olan Nicole Kidman, hamileliğinde altıncı ayın içinde olmasına rağmen küçük karnıyla dikkat çekiyor. Uzmanlar, yeterli beslenmediği için karnının bu denli küçük olduğunu belirtiyor..

Magazin

KARNI NEDEN BÜYÜMÜYOR! Uzun yıllardır anne olmak istediğini söyleyen beyazperdenin güzel yıldızlarından Nicole Kidman, sonunda muradına erdi. Şu sıralar 6 aylık hamile olan Kidman, doğum için hazırlıklara çoktan başladı bile. Ancak Kidman'ı görenler, onun zayıflığına ve karnının küçüklüğüne bir anlam veremiyor. 6 aylık hamile olmasına rağmen sadece 5 kilo alan yıldızı, doktorları sert bir dille uyarıyor.

URBAN ÇOK KIZDI

Her zaman zayıflığıyla tanınan 40 yaşındaki yıldız, kilo almamak için gereğinden çok daha az yemek yiyor ve bu duruma en çok eşi Keith Urban üzülüyor. Şu sıralar doktorlarından yeni bir beslenme programı alan ünlü yıldız, eşini üzmemek için sonunda kilo almaya karar verdi. Kidman, 'Kilo almaktan korktuğum doğru ama bebeğimin sağlığı için gerekirse 50 kilo bile alırım' diye konuşuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: