Karnınızı saklamanın yolları!

Göbeğinizi saklamanızı sağlayacak kıyafetler kumaş ve duruşu ile ilgilidir.

Kadın

Karnınızı saklamanın yolları! Sıkı ve sert kumaşlar

Vücudu sarmalayan kıyafetler moda dünyasının mucize buluşlarıdır. Sıkı ve sert kumaşlara sahip elbiseler, vücudunuzu korse gibi sarar ve toparlar.

Ceket

Özel dikim kıyafetler kusurları kapatmada mucizeler yaratırlar ama buna vaktiniz ya da bütçeniz yoksa üzerinize oturan, güzel bir blazer ceket karın bölgenizi gizleyecektir. Büyük bedenlerden kaçının ve vücudunuza oturan modelleri tercih edin.

Üzerinize oturan kıyafetler tercih edin

Çok bol kıyafetler altında karnınızı gizlemek büyük bir hatadır. Sizi olduğunuzdan daha iri ve kilolu gösterir ama üzerinize oturan veya çok hafif bol olan kıyafetler vücudunuzu toparlayarak daha fit görünmenizi sağlarlar.

Koyu renkler giyin

Bu hilemiz her bölgedeki fazlalığı kapatmak için! Siyahın zayıf gösterici etkisini bilmeyen yoktur. Bu nedenle siyahı tercih ederek fazlalıklarınzı gizleyebilirsiniz.

Yüksek belden şaşmayın Düşük bel pantolonlar belinizdeki fazlalıkların dışarı taşmasına neden olabilirler ama yüksek bel pantolonlar, karın bölgenizi toparlayacaklardır.

Vücut şekillendirici kullanın

Toparlayıcı korseler, seksi iç çamaşırı kategorisine girmeseler de hayatımızı kurtardıkları bir gerçek! Karın ve kalça bölgenizi toparlayan modellerle çok daha sıkı ve ince görüneceksiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: