KARTAL AVRUPA YOLUNDA YARA ALDI!

Beşiktaş 1 - Porto 3

Magazin

KARTAL AVRUPA YOLUNDA YARA ALDI! 90' Dakika : Hakem Carlos Clos Gomez maçı bitiren düdüğü çalıyor. UEFA Avrupa Ligi L Grubu üçüncü maçında Porto deplasmanda karşılaşmayı 3-1 kazanıyor ve puanını 9'a yükseltiyor.

90' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Bobo'nun attığı gol ile durumu 3-1 yapıyor.Tabata ceza sahası içine yerden pasını verdi, Bobo sol kanattan ceza sahası içine girdi, topla buluştu sol çaprazda dar açıdan kaleciyle karşı karşıya şutunu vurdu ve top kaleci Helton'un altından ağlarla buluştu.

89' Dakika : 4. Hakem Ignacio Iglesias Villanueva maçın sonuna 3 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

88' Dakika : Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Necip yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.

87' Dakika : Porto'da Fernando Reges topa elle dokunduğu için ikinci sarı karttan Kırmızı Kart gördü.

86' Dakika : Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

84' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı, Bobo yükseldi kafayı vurdu ama öncesinde hakem Bobo'nun faul yaptığına karar verdi.

83' Dakika : Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 11 numarayla Nobre, Giren oyuncu 22 numarayla Ersan Adem Gülüm

82' Dakika : Beşiktaş atağında İsmail Köybaşı sol kanata atılan topa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.

81' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

80' Dakika : Porto'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 8 numarayla Moutinho, Giren oyuncu 6 numarayla Freddy Guarin

78' Dakika : Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 19 numarayla İbrahim Üzülmez, Giren oyuncu 3 numarayla İsmail Köybaşı

76' Dakika : GOL!! Porto Hulk'un attığı gol ile durumu 3-0 yapıyor.Belluschi ceza sahası içine doğru pasını verdi, Hulk topla buluştu, hızla ceza sahası içine girdi, kaleciyle karşı karşıya şut vurmadı İbrahim Toraman önüne geldi İbrahim Toraman'ı geçti ve altıpas önünden topu 90 diye tabir edilen köşeden ağlarla buluşturdu.

74' Dakika : Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.

73' Dakika : Porto'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Cristian Sapunaru, Giren oyuncu 17 numarayla Silvestre Varela

72' Dakika : Beşiktaş atağında Ali Kuçik sağ kanatta topla buluştu, ön direğe ortasını yaptı, Bobo gelişine şutunu vurdu ama top kaleci Helton'da kaldı.

71' Dakika : Porto atağında Hulk savunmanın arkasına doğru arapas vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

70' Dakika : Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 30 numarayla Zapotocny, Giren oyuncu 37 numarayla Ali Kuçik

68' Dakika : Beşiktaş'ta İbrahim Üzülmez rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

66' Dakika : Beşiktaş atağında Tabata sağ kanata atılan topa Hilbert hareketlendi ama savunma zamanında müdahele ederek topu uzaklaştırdı.

65' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.

63' Dakika : Porto'da Belluschi orta alandan ileriye doğru uzun oynadı ama top kaleci Hakan'da kaldı.

61' Dakika : Porto'da Rodriguez sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

60' Dakika : Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, İbrahim Toraman yükseldi kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.

59' Dakika : GOL!! Porto Hulk ile 2. golü buldu.Pereira sol kanattan ceza sahası içine arapasını verdi, Hulk savunmanın arasından sıyrıldı topla buluştu hızla ceza sahası içine girdi ve topu kaleci Hakan'ın üzerinden ağlara gönderdi.

58' Dakika : Beşiktaş atağında Nihat sol kanatta topla buluştu ama hakem ofsayt kararı verdi.

57' Dakika : Porto atağında Hulk sağ kanata atılan topa hareketlendi ama top hızlı olunca auta çıktı.

56' Dakika : Beşiktaş atağında Ernst ceza sahası içine yerden arapasını verdi ama kaleci Helton çıkarak topun sahibi oldu.

55' Dakika : Beşiktaş atağında Tabata sağ kanatta topla buluştu, ön direğe ortasını yaptı ve savunma zamanında müdahele ederek topu kornere gönderdi.

54' Dakika : Beşiktaş'ta Tabata sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu kafayla uzaklaştırdı.

53' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine ortaısnı yaptı ama savunma ön direkte topu uzaklaştırdı.

52' Dakika : Porto'da Hulk ofsayt pozisyonunda kaldı.

51' Dakika : Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

50' Dakika : Beşiktaş atağında Nihat sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

49' Dakika : Beşiktaş bu dakikalarda oyunu Porto kale sahasına yıktı.

48' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma ön direkte kafayla topu uzaklaştırdı.

47' Dakika : Beşiktaş atağında Nihat sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

46' Dakika : Porto ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 9 numarayla Falcao, Giren oyuncu 30 numarayla Otamendi

46' Dakika : Porto hakem Carlos Clos Gomez'İin düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.

45' Dakika : Hakem Carlos Clos Gomez ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 1-0 Porto'nun üstünlüğüyle sona eriyor.

45' Dakika : Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunma araya girerek Bobo'dan önce topu uzaklaştırdı.

45' Dakika : 4. Hakem Ignacio Iglesias Villanueva ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

44' Dakika : Beşiktaş'ta Tabata sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu bir kez daha kornere gönderdi.

43' Dakika : Beşiktaş'ta Tabata ceza yayı üzerinden serbest vuruşu kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve kaleci Helton son anda köşeden topu güçlükle çelerek mutlak bir golü önledi.

41' Dakika : Porto'da Maicon gole giden Bobo'yu ceza yayı üzerinde arkadan düşürünce direkt Kırmızı Kart gördü.

40' Dakika : Porto'da Falcao orta alanda Ernst ile beraber topa yükseldi ama hakem Falcao'nun rakibine faul yaptığına karar verdi.

39' Dakika : Beşiktaş atağında Nihat savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

38' Dakika : Porto atağında Belluschi ceza sahası önünde Necip'e baskı yaparak topu almak istedi ve hakem öncesinde Belluschi'nin faul yaptığına karar verdi.

37' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

35' Dakika : Porto gole çok yaklaştı. Hulk sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Falcao yükseldi kafayı vurdu ve top ağlara gitti ama öncesinde hakem Falcao'nun rakibine faul yaptığına karar vererek golü geçersiz saydı.

34' Dakika : Beşiktaş gole çok yaklaştı. Nihat ceza sahası içine atılan topu aldı, kaleciyle karşı karşıya kaldı sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ve kaleci Helton topu saha içine çeldi.

32' Dakika : Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

31' Dakika : Porto'da Fernando rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

30' Dakika : Beşiktaş'ta Nihat hakemi aldatmaya yönelik hareket yapınca Sarı Kart gördü.

28' Dakika : Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

26' Dakika : Beşiktaş atağında Tabata ceza sahası içinde topla buluştu, kaleye şutunu vurdu ve top kaleci Helton'da kaldı.

25' Dakika : GOL!! Porto Falcao'nun attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Belluschi sol kanattan bir kez daha korneri kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Falcao İbrahim Üzülmez'in yanından yükselerek kafayı vurdu ve top ağlarla buluşturdu.

24' Dakika : Porto'da Belluschi sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Nobre topu bir kez daha kornere gönderdi.

23' Dakika : Porto atağında Hulk sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada İbrahim Toraman kafayla topu kornere gönderdi.

21' Dakika : Beşiktaş atağında Ernst orta alanda topla buluştu, sağ kanata doğru uzun oynadı ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

20' Dakika : Porto atağında Hulk orta alandan çalımlarla ceza sahası içine girdi, kaleciyle karşı karşıya yerden sert vurdu ve kaleci Hakan topu saha içine çeldi.

18' Dakika : Porto atağında Hulk sağ kanattan ceza sahası içine yöneldi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

17' Dakika : Porto atağında Belluschi çalımlarla ceza sahası içine yöneldi, kaleye sert vurdu ve etkisiz bir vuruş olunca top auta çıktı.

15' Dakika : Porto atağında Pereira sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Zapotocny kafayla topu uzaklaştırdı.

14' Dakika : Porto'da Hulk sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve kaleci Hakan topu yumrukla uzaklaştırdı.

13' Dakika : Beşiktaş atağında Bobo ceza sahası içine pasını verdi, Nobre hareketlendi ama top kaleci Helton'da kaldı.

12' Dakika : Porto atağında Hulk sol kanattan hızla ilerledi, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Zapotocny topu uzaklaştırdı.

11' Dakika : Beşiktaş atağında Zapotocny orta alandan ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.

10' Dakika : Beşiktaş atağında Bobo ceza sahası içinde topla buluştu, topukla Nihat'a pas vermek istedi ama savunma ayak koyarak tehlikeyi uzaklaştırdı.

8' Dakika : Beşiktaş atağında Nihat sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

6' Dakika : Porto atağında Belluschi sol kanattan kaleye doğru uzun oynadı ama savunma topu uzaklaştırdı.

5' Dakika : Beşiktaş atağında İbrahim Toraman sağ kanata doğru pasını verdi ama top doğrudan auta çıktı.

4' Dakika : Porto atağında Hulk sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada İbrahim Üzülmez ayak koyarak topu kazandı.

2' Dakika : Beşiktaş gole çok yaklaştı. Bobo ceza sahası içine yerden pasını verdi, Nihat topla buluşitu, kaleciyle karşı karşıya şutunu vurdu ve kaleci Helton topu saha içine çeldi sonrasında dönen topa müsait pozisyonda Bobo sert vurdu ama top yandan auta çıktı.

1' Dakika : Karşılaşma Beşiktaş'tan Bobo'nun vuruşuyla başlıyor.

0' Dakika : Beşiktaş grubunda 6 puanla ikinci sırada bulunuyor.

0' Dakika : UEFA Avrupa Ligi L Grubu maçında temsilcimiz Beşiktaş Portekiz temsilcisi Porto ile karşı karşıya geliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: