Kartalkaya'da romantik yılbaşı!

2015'e Kartalkaya Kaya Palazzo'da giren KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, eşiyle şarkılara sarmaş dolaş eşlik etti.

Magazin

Kartalkaya'da romantik yılbaşı! Günler öncesinden yağan karla tatilcilerin büyük ilgi gösterdiği Kaya Palazzo'da yılbaşı geccesinde ‘Kargalar Kafeste’ grubu sahne aldı.

Konseri dinlemeye gelenler arasında KKTC Başbakan Yardımcısı, Spor, Kültür ve Turizm Bakanı Serdar Denktaş ve eşi Müge Hanım'da vardı. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya'nın konuğu olan Denktaş çifti, grubun klasik şarkılardan oluşan repertuarı eşliğinde eğlendi. Saat tam gecce yarısını gösterdiği anda eşi Müge Hanım'a sarılan Serdar Denktaş, birkaç dakika eşiyle bu şekilde romantizm yaşadı. Cihan Ünal, Denktaş çifti için Frank Sinatra'nın ölümsüz eseri My Way'i seslendirdi.


Cemiyet de Kartalkaya Kaya Palazzo'yu tercih etti

Yılbaşı gecesinde Kartalkaya Kaya Palazzo'da yeni yıla girenler arasında Mihriban- Osman Müftüoğlu, Hülya - Cem Kalyoncu, Başak - Mustafa Çağlar, Suzan - Turgut Toplusoy ve Elif - Haluk Bilgi ve Zerrin - Metin Malaz çifti de vardı.
Yaman kayakçı olacak

Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya'nın oğlu Yaman, yılbaşı öncesi kayak derslerine başladı. Annesi Yasemin Kaya tarafından deneyimli kayak hocasına emanet edilen Yaman Kaya, kısa sürede kayak yapmaya başladı. Eski Başbakan Yardımcısı Cavit Çağlar'ın oğlu Mustafa Çağlar ise kayınpederi Türker Sandallı ile gün boyu kayak yaptı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: