KATE HUDSON TERK EDİLMEYE DOYAMIYOR!

Beyazperdenin güzel oyuncularından Kate Hudson’ın şansı aşktan yana bir türlü gülmek bilmiyor...

Magazin

KATE HUDSON TERK EDİLMEYE DOYAMIYOR! Son olarak ünlü beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez ile birlikte olan 31 yaşındaki Hudson, bütün denemelerine rağmen bir türlü hayatının erkeğini bulamıyor. Hudson aslında her zaman terk edilen taraf oluyor. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Hudson'ın peşinden birçok erkek koşsa da güzel oyuncu ilişkilerinde her zaman tökezliyor. Evlenip çocuk sahibi olmak isteyen seksi yıldızın bu istekleri birlikte olduğu erkekleri korkutuyor. Bir türlü hayatının erkeğini bulamayan Hudson, şu sıralar rockçı Matthew Bellamy ile birlikte. Ancak Hudson'ın yakın çevresi şu anki sevgilisinin de güzel oyuncunun evlilik isteğine olumsuz baktığını söyledi. İşte Hudson'ı terk eden sevgilileri...

Dax Shepard
2009 yılında Dax Shepard ile birlikte olan Hudson, sevgilisiyle evlilik hayalleri kurarken terk edildi. 35 yaşındaki Shepard, güzel oyuncu Kristen Bell'e evlenme teklif etti.

Alex Rodriguez
Armstrong'dan hemen sonra beyzbolcu Alex Rodriguez ile birlikte olan Hudson yine yanlış limana demir attı. Bir kez evlenip boşanan 34 yaşındaki Rodriguez, güzel oyuncunun evlilik isteğine dayanamayıp onu terk etti.

Lance Armstrong
Shepard ayrılığından sonra Hudson, ünlü bisikletçi Lance Armstrong ile birlikte olmaya başladı. Ancak bir kez evlenip boşanan 38 yaşındaki Armstrong, Hudson'ın evlilik isteği karşısında altı ay dayandı.

Owen Wilson
41 yaşındaki oyuncu Owen Wilson ile birlikte olan Hudson, 2007 yılında Wilson'u çok çocuksu bulduğu için ayrılma kararı aldı. Ayrılığa dayanamayan Wilson bunun üzerine intihar etti. Hudson daha sonra Wilson ile birlikte olmak istese de yakışıklı oyuncu istemedi.

Chris Robinson
2000 yılında Hudson ile evlenen 43 yaşındaki rockçı Chris Robinson, altı yılın ardından evliliğe devam edemeyeceğini söyleyerek ayrılma kararı aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: