KATE MİDDLETON TANINMAYINCA...

Dalgıç kıyafeti almak için mağazaya giren Cambridge düşesi Kate Middleton yanına para almayı unuttuğu için beğendiği kıyafeti ayırtmak istedi. Dükkanın sahibi Middleton’a ismini sorunca ikili arasında komik bir diyalog yaşandı.

Magazin

KATE MİDDLETON TANINMAYINCA... İngiltere prensi William’ın eşi Kate Middleton kendisine dalgıç kıyafeti almak için Kuzey Galler bölgesindeki Rhosneigr köyünde bulunan bir mağazaya girdi. Yanında kredi kartı ve nakit taşımayan Cambridge düşesi kıyafeti ayırtmak istedi. Dükkanın sahibi olan ve aynı zamanda tezgahtarlık yapan Dave Buckland kapıda duran korumaları bile fark etmeyerek Middleton’a ismini sordu. İkilinin arasındaki diyalog düşesin verdiği cevapla daha renkli bir hal aldı.

Buckland’in sorusu üzerine “Ben ‘Bayan Cambridge’im” diyen Middleton durumun anlaşılacağını beklerken dükkan sahibi merak dolu bakışlarını bir kez daha düşesin üzerinde gezdirdi. Middleton’ın cevabına “Ne kadar tuhaf bir soyadı bu” şeklinde karşılık veren Buckland düşes dükkandan çıktıktan sonra etrafındakilerin kendisini uyarması üzerine durumu fark etti. Middleton ile Prens William iki yıldır bölgede kiraladıkları bir çiftlik evinde yaşıyor.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: