Kate Middleton'ın elbisesi yine olay oldu!

Düşes Kate Middleton, katıldığı toplantıda giydiği kıyafetle herkesi şoke etti.

Dünya Magazin

Kate Middleton'ın elbisesi yine olay oldu! Üç çocuk annesi Düşes, katıldığı etkinlikte tercih ettiği kıyafetle yine çok konuşuldu. Kate Middleton, etkinliğe turkuaz rengi bir tuvaletle katıldı. Kıyafetini gümüş rengi açık ve pırıltılı ayakkabılar ve elbisesiyle aynı renkte bir el çantası ile tamamlayan Middleton, bu seçimiyle gündem oldu. Bunun nedeni ise Düşes'in aynı kıyafeti tam altı yıl önce bir kez daha giymiş olmasıydı.

2012 yılında Londra Olimpiyat Oyunları ile ilgili bir etkinliğe katılan Middleton, gözde modacılarından biri olan Jenny Peckham'ın imzasını taşıyan bu kıyafeti tercih etmişti. O zaman da aynı çanta ve ayakkabıları giyen Middleton'daki tek değişiklik altı yıl önce saçının toplu olmasıydı. Sosyal medya hesabından da kıyafetiyle fotoğraf paylaşan Düşes, yorum yağmuruna tutuldu. Bu kıyafet hakkında bazıları onu bir kez daha "tutumlu Düşes" ilan ederken, bazıları ise üç çocuk sahibi olmasına rağmen hala yıllar önceki kıyafetini giyebildiği için hayran kaldı.

İşte o elbise:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: