KATHY HAKKO'DAN ONAY ÇIKMIŞ

Magazinde oldukça konuşulan ilişkinin artık anneden onayı var!

Magazin

KATHY HAKKO'DAN ONAY ÇIKMIŞ Geçtiğimiz yıldan bu yana Cem Hakko'dan yelken açma ve dümen dersleri alan Ronit Gülcan, bu işte ustalara taş çıkartacağını gösterdi. Tekneyi iskeleye yanaştırırken hem dümene geçti hem de iskeleye halat bağladı.

Cem Hakko, sevgilisi Ronit Gülcan ile birlikte geçtiğimiz hafta yeni aldığı yelkenlisiyle Bodrum'a geldi. Yaz başından bu yana sevgilisi Ronit Hanım'la birlikte genelde Göcek'te tatil yapmayı tercih eden Cem Hakko, hem annesi Kathy Hakko'yu ziyaret etmek hem de değişiklik olsun diye Bodrum'u tercih etmiş. Gelmesinin en büyük sebebi ise Türkbükü'nde tatil yapan annesi Kathy Hakko'yu görmek. Duyduğuma göre Kathy Hanım, kısa süre öncesine kadar Cem Hakko'nun, Bettina Hakko'dan boşanıp Ronit Gülcan ile birlikte olmasına pek sıcak bakmıyormuş. Lakin bu ilişkinin mutlu ve ısrarlı tutumu karşısında Kathy Hanım ile Ronit Gülcan arasındaki buzlar erimiş. Kim ne derse desin. Aşk engel tanımaz. Görünen o ki Cem Hakko ile Ronit Gülcan birbirlerini çok seviyor. Kathy Hakko da bir büyük olarak bu ilişkiyi onaylamış. Kathy Hanım'ın onay vermesi demek Cem Hakko ile Ronit Gülcan'ın evlilik yolunun açıldığının bir göstergesi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: