KATY'NİN SEVGİLİSİNDEN BÜYÜK İTİRAF

Ünlü İngiliz komedi oyuncusu Russell Brand geçtiğimiz günlerde büyük bir itirafta bulunarak sevgilisi Katy Perry sayesinde uyuşturucu, alkol gibi kötü alışkanlıklarından kurtulduğunu açıkladı.

Magazin

KATY'NİN SEVGİLİSİNDEN BÜYÜK İTİRAF Katy Perry ile geçtiğimiz eylül ayından beri büyük bir aşk yaşayan ve bu ilişki sayesinde dünya magazin basınının da bir anda gözdesi olan Brand, “ Artık ne alkol ne de uyuşturucu kullanıyorum. Böyle problemlerim yok. Katy Perry ile yaşadığım ilişki beni hayata karşı daha sakin biri yaptı. Onun sayesinde kötü alışkanlıklarımdan kurtuldum. Geçmişte yaptığım hatalardan sıyrıldım. Artık kendimle barışığım. Hayatım daha dolu geçiyor. Bu çok güzel bir duygu. Galiba hayatımda ilk defa bu kadar mutluyum” dedi.

Hayatının düzene girdiğini belirten ünlü oyuncu, bu yıl ardı ardına birçok sinema projesinde rol aldı.

2010’da Russell’ı “Get Him to the Greek” ve “The Tempest” filmlerinde izleyeceğiz. Ünlü oyuncu aynı zamanda merakla vizyona girmesi beklenen “Despicable Me” adlı animasyonun seslendirme kadrosunda yer aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: