'KAVAK YELLERİ' YENİDEN ESİYOR

Kanal D'nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri'nin yeni sezon ilk bölümü bu akşam ekrana gelecek...

Magazin

'KAVAK YELLERİ' YENİDEN ESİYOR   Yeni yayın dönemi öncesi konuştuğumuz başrol oyuncuları Aslı Enver, İbrahim Kendirci ve Pelin Karahan, yaşanacak gelişmelere dair ilginç ipuçları verdi.

İBRAHİM KENDİRCİ (DENİZ): DENİZ, MİNE’YE SIĞINACAK

Ekranda birçok gençlik dizisi var. 'Kavak Yelleri'ni onlardan ayıran en büyük özellik?- Bizim en büyük farkımız doğallığımız bana kalırsa...

Deniz, Amerika’dan döndü, ancak beklediği tabloyla karşılaşmadı. Deniz’de ilerleyen bölümlerde ne gibi değişiklikler olacak?


- Yaşadığı olaylar Deniz’i olgunlaştıracak ve hayatın gerçekleriyle daha yakından yüzleşmesini sağlayacak. Hayatın toz pembe olmadığını görecek ve üç boyutlu bir karakter olacak.

Efe ile Aslı’nın birlikte olması durumunda sizce Deniz’in tepkisi ne olur? İbrahim Kendirci böyle bir olayla karşılaşsa ne yapardı?

- Deniz bence bir şey yapmaz. İkisini de Allah’a havale eder. Ben gerçek hayatta böyle bir durumla karşılaşsam, arkadaşımı çok kötü döverim. Kızı ise Allah’a havale ederim.

Peki sizce dizide aşk mı dostluk mu daha ağır basacak?

- Aşk...

Deniz’in Mine ile ilişkisi ne olacak?

- Tıpkı Mine’nin en zor zamanlarında hep Deniz’e tutunması gibi, Deniz de Mine’ye tutunacak.

ASLI ENVER (MİNE): ONURUM HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR

'Kavak Yelleri'nin geçen sezon elde ettiği başarının sırrı ne sizce?

- Dizideki genç ekip ruhunun, oyuncuların ve ekibin çok iyi anlaşmasının seyirciye de yansıdığını düşünüyorum. Dolayısıyla insanlar bizi samimi buluyor. Yapım şirketimiz Tim’s Prodüksiyon’un doğru insanları bir araya getirmesi de kazandığımız başarının en önemli etkenlerinden biri.

Geçen sezonun final bölümünde Mine, babasıyla birlikte trafik kazası geçirdi. Mine ile ilgili bizi ne tür sürprizler bekliyor?

- Şu kadarını söyleyeyim; Mine her zaman olduğu gibi yine süprizlerle geliyor!

Geçtiğimiz sezonda Mine’yi hep ağlarken gördük. Yeni sezonda yüzü gülecek mi?

- Ben de en çok bunu umut ediyorum.

Mine, Deniz’i elde ettiği zaman ona aşık değildi. Deniz, Aslı’yla birlikte olmaya başladıktan sonra ona aşık olduğunu fark etti. Mine’ninki sadece hırs mı, yoksa aşk mı sizce?

- Mine, Deniz’e aşık olduğu zaman başından birçok şey geçmişti. Deniz’in her zaman yanında olması ve babasının eksikliğini Mine’ye hissettirmemesi, onu Deniz’e daha çok bağladı. Bu yüzden ne tam olarak Deniz’e aşıktı ne de elde etme hırsıydı. En büyük etken güvendi.

Deniz Amerika’dan döndü, Aslı ve Efe yakınlaşıyor. İlişkiler karmaşık bir durum aldı. Mine bu ilişkilerin neresinde olacak?

- Mine her zamanki gibi olayları arkadan izliyor. Ama mutlaka ilişkilerin tam ortasında ve pimi ateşleyen kişi olacaktır.

Deniz için mücadele etmeye devam edecek mi peki?

- Gerçek bir aşk olduğunu düşündüğü için mutlaka devam edecektir.

Peki siz gerçek hayatta sizi sevmeyen birine olan aşkınız için mücadele eder misiniz?


- Bir yere kadar fedakárlık yapar ve mücadele ederdim. Ancak Mine’nin başına gelenler benim başıma gelseydi, onun kadar mücadele etmezdim. Onurum her şeyden önce gelir.

PELİN KARAHAN (ASLI): İKİ AŞK ARASINDA KALSAM KENARA ÇEKİLİRİM

'Kavak Yelleri' yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye başlıyor. Yaz tatilinizi nasıl geçirdiğinizi sorarak başlamak istiyorum...

- Tatilimi bol bol dinlerek ve gezerek geçirdim.

Geçen sezonun son bölümlerinde Aslı’nın kafası epeyce karışıktı...

- Bu dönemlerden geçen her genç kız gibi Aslı’nın da kafası karışık. Daha da karışacaktır eminim ki.

Aslı iki aşk arasında kalmış durumda. Peki Efe’ye mi daha yakın Deniz’e mi?

- Deniz’e kızgın olduğu için Efe’ye daha yakın görünüyor bence. Sonuçta huzur istiyor. Ama Efe’yle de olacağını sanmıyorum.

Gerçek hayatta böyle bir durumla karşılaşsanız, yani iki aşk arasında kalsanız, sizin tavrınız nasıl olurdu?

- Ben böyle bir durumda kalsam, Deniz’i affetmezdim. Her şeyi içime atar, bir kenara çekilirdim.

Dizide Aslı’nın ilgi duyduğu iki kişi de çok yakın arkadaşlarıydı. Sizce çok iyi arkadaşken sevgili olunabilir mi?

- Olabilir bence, neden olmasın?

'Kavak Yelleri' dizisiyle birlikte tanınmaya başladınız. Şöhrete alışabildiniz mi peki?

- Evet, 'Kavak Yelleri' dizisi oyunculuk hayatımda bir ilk olduğu için her zaman gözbebeğim olarak kalacak. Diğer yandan bu dizi sayesinde birçok fanımız oldu. Ama hayatımda pek de bir şey değişmedi. Benim tanıdıklarım aynıyken, beni tanıyanlar arttı sadece...

Dizinin fragmanlarında 'Aşkın en saf hali' sloganı kullanılıyor. Siz bu sloganın içini nasıl dolduruyorsunuz?

- Yaş olarak küçük olduğumuz için gerçekten de aşkın en saf hali şu anki... Hiçbir maddi amaç ve çıkar taşımayan hali bana kalırsa en saf halidir...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: