'KAVAK YELLERİ'NİN SON BÖLÜMÜ ÇEKİLDİ!

Ekranların sevilen dizisi 'Kavak Yelleri'nin final bölümü çekildi.

Magazin

'KAVAK YELLERİ'NİN SON BÖLÜMÜ ÇEKİLDİ! Sevilen dizi ’Kavak Yelleri’nin son bölümü, İzmir’in Seferihisar İlçesi’nin Sığacık Mahallesi’nde çekildi. Oyuncular ve çalışanlar, dizinin şarkılarını yapan Pinhani konseriyle Seferihisar halkına veda etti.

Marinada yapılan kokteyl ile başlayan gece 5 bin kişinin katıldığı Pinhani konseriyle devam etti. Dizinin eski yeni tüm oyuncuları, yapımcılar, set ekibi ve Seferihisar halkının katılımıyla gerçekleştirilen konserde Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer’e ve Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Pelin Diştaş’a dizinin yapımcı firması Tims Productions tarafından teşekkür kupası verildi. Pelin Karahan, Aslı Enver, Dağhan Külegeç, İbrahim Kendirci, Sarp Apak, Gülen Karaman, Ferit Aktuğ, Ceren Moray, Lale Mansur, Vedat Erincin, Nil Günal, Emre Ertunç ve Pelin Orhuner Pinhani konserinde eğlenirken duygusal anlar da yaşadı.

Dizi hayranları ile fotoğraf çektiren oyuncular aşırı izdiham ve ilgi yüzünden ezilme tehlikesi geçirdi. Dizi oyuncuları sahneye çıkarak 5 yıldır kendilerine destek veren ve hoşgörü ile yaklaşan bölge halkına teşekkür etti. Tims Productions, oyunculara ve set ekibine teşekkür madalyası verirken Aslı rolündeki Pelin Karahan gözyaşlarını tutamadı.


Marinada düzenlenen konserde diziyi takip edenler, dizi çalışanları ve oyuncular gönüllerince eğlenirken, set ekibine sürpriz bir havai fişek gösterisi sunuldu.

Yaklaşık iki saat süren konser sonrası dizi ekibi ve oyuncular eğlenceye kumsalda devam etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: