Kavga büyüyor! Ferhat Göçer rest çekti!

Ferhat Göçer ile Yılmaz Morgül'ün arasında yaşanan kavga kızıştı. Morgül özür diledi ama Ferhat Göçer özrünü kabul etmedi.

Magazin

Kavga büyüyor! Ferhat Göçer rest çekti! Yılmaz Morgül bir törende aldığı ödülü Atatürk ve şehit ailelerine ithaf etmiş, konukları saygı duruşuna davet etmişti. Sonrasında ise yaptığı açıklamalarda Ferhat Göçer'in ayağa kalmadığını ve Atatürk ve şehitlere saygısızlık yaptığını iddia ederek, "Yazıklar olsun" demişti. Ferhat Göçer bu iddiaları sert bir dille yalanlamış ve Yılmaz Morgül'e "Yalancı, ahlaksız ve şarlatansın" demişti.

Ferhat Göçer ile Yılmaz Morgül birbirine girdi!

Ferhat Göçer ile Yılmaz Morgül birbirine girdi!GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI!

Ferhat Göçer'in Yılmaz Morgül'ün iddiasının aksine Atatürk ve şehit aileleri için ayağa kalkarak alkışladığı görüntüler ortaya çıktı. Bu görüntülerin yayınlanmasının ardından Yılmaz Morgül'ün iddiasının da doğru olmadığı kanıtlanmış oldu.

Ferhat Göçer, doktorluğu bıraktı!

Ferhat Göçer, doktorluğu bıraktı!ÖZRÜNÜ KABUL ETMEDİ!

Yılmaz Morgül görüntülerin ortaya çıkmasının ardından özür diledi. Fakat Morgül'ün özrünü Ferhat Göçer kabul etmedi. Göçer, "‪Yılmaz Morgül üzerimizden şovunu yaptın, yalan söyledin, iftira attın... Özür diledim diyorsun. Dinledim özrünü, öyle kıvırıyorsun ki özür mü diliyorsun iftiraya devam mı ediyorsun belli değil.Yaptığın terbiyesizliğin özrünü kabul etmem için özrün nasıl olması gerektiğini oku lütfen‬" notuyla aşağıdaki mesajı paylaştı:

Ferhat Göçer'li kapanış!

Ferhat Göçer'li kapanış!
Ferhat Göçer’den ilginç itiraf! Meğer kaza...

Ferhat Göçer’den ilginç itiraf! Meğer kaza...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: