KAVGA ETTİLER DİZİYİ BİTİRDİLER!

Sıla dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt sette kavga etti. Birbirleriyle konuşmayan oyuncular yüzünden yapımcı firma diziyi bitirdi.zlenme rekorları kıran ve cuma akşamı atv'de yayınlanan 'Sıla' dizisi sona erdi.

Magazin

KAVGA ETTİLER DİZİYİ BİTİRDİLER! Başrol oyuncuları Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt'un setteki kavgaları nedeniyle, yapımcı firma Most Production ve atv anlaşıp diziyi bitirme kararı aldı. 79'uncu ve son bölümü dün akşam yayınlanan dizinin aslında yeni sezonda da devam ettirilmesine karar verilmişti. Dizinin bu kadar erken bitmesine neden olan kavganın nedeni olarak Cansu Dere'nin çekimlere geç gelmesi gösteriliyor.

SETE GEÇ GELMİŞ
İddiaya göre bir gün sete yine geç gelen Dere'ye Mehmet Akif Alakurt, 'Mardin'in bu sıcağında bu hanımefendiyi beklemek zorunda mıyım? Sete ne zaman gelinceğini öğrensin' diye bağırdı. Ardından iki oyuncu kavga edince çekimlere 1 gün ara verildi. Fakat oyuncular ertesi gün de birbirleriyle konuşmayınca yapımcı şirket diziyi sonlandırmaya karar verdi. Mehmet Akif Alakurt'un bu gelişmeler üzerine Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşacağı 'Adanalı' adlı yeni projeye 'evet' dediği öğrenildi. Cansu Dere ise henüz bir açıklama yapmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: