Kavga sonrası Işıl Yücesoy'dan açıklama!

Ayşen Gruda'nın cenazesine katılan ünlü isimlerle fotoğraf çekilmek isteyen bir grupla, ünlü oyuncular arasında tartışma çıkmıştı. Tartışmaya katılan oyunculardan Işıl Yücesoy'dan olay hakkında açıklama geldi.

Magazin

Kavga sonrası Işıl Yücesoy'dan açıklama! Geçtiğimiz günlerde pankreas kanseri sebebiyle hayatını kaybeden Yeşilçam'ın usta oyuncu Ayşen Gruda'nın cenazesinde kavga çıkmıştı.

Ayşen Gruda'nın cenazesinde Yılmaz Gruda'dan sitem!

Ayşen Gruda'nın cenazesinde Yılmaz Gruda'dan sitem!Cenazeye katılan Demet Evgar, Ceren Moray ve usta oyuncuların bir arada olduğu grupla birçok kişi fotoğraf çekilmek istemiş ve ünlü oyuncular ve grup arasında tartışma yaşanmıştı.

Çıkan tartışmada Demet Evgar'a bir kadın "Selam bile vermiyorsunuz. Nasıl insanlarsınız siz! Ne olacak çocuklar fotoğraf çekilse" diye tepki göstermişti. Kadının talebine sinirlenen usta oyuncu Işıl Yücesoy "Siz buraya fotoğraf çekilmeye gelmişsiniz ama bizim acımız var. Lütfen saygı duyun" cevabını vermiş ve yaşanan bu olay büyük yankı uyandırmıştı.

Ayşen Gruda: Bu halk beni nasıl gömeceğini bilir

Ayşen Gruda: Bu halk beni nasıl gömeceğini bilirYaşanan olay sonrası Işıl Yücesoy, sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Yücesoy'un açıklaması şu şekilde:

"Biz sanatçılar sizlerle varız. Bunu iyi biliyoruz. Ama siz de bilmelisiniz ki ailemizden birini kaybettiğimizde yüreğimiz çamura batmış kuş kanadından beter oluyor. Aynı SİZLER gibi.ÜNLÜ diye bizi ne kadar ayrıştırırsanız ayrıştırın başaramazsınız.Çünkü biz SİZİZ zaten."

Bunlarda ilginizi çekebilir: