Kavgaya Alişan da dahil oldu!

Ece Erken'in Demet Akalın'la yaşadığı polemiğe Alişan da dahil oldu. Şarkıcı, yakın arkadaşı Ece Erken'e sahip çıkarken Demet Akalın'ı ise isim vermeden eleştirdi. Alişan, "Bu mesajı da almak isteyen almıştır sanıyorum" sözleriyle Demet Akalın'ı kastettiği düşünüldü.

Magazin

Kavgaya Alişan da dahil oldu! Ece Erken, moderatörü olduğu magazin programı 'Söylemezsem Olmaz'da Demet Akalın'la ilgili çok sert açıklamalarda bulunmuştu. Bunun üzerine Akalın, "Senin foyanı ortaya çıkarırım" diyen Erken hakkında konuşma yasağı aldırmıştı.

Video yüklenemedi...Dün sabah ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında ise bu kez Bircan Bali, Demet Akalın'a sert çıktı. Bircan Bali canlı yayında, “1 saatte nasıl tebligat aldırdı, bana da konuşma yasağı aldır yoksa geçmişte yaşadığın davaları ben ortaya çıkaracağım. Demet Akalın herkesin arkasından konuşuyor” dedi. Bu açıklama üzerine Demet Akalın'ın Bircan Bali hakkında da konuşma yasağı aldırdığı öğrenildi.

"Demet Akalın herkesin arkasından konuşuyor!"Tüm bu yaşananların ardından bu sabah Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yakın arkadaşı Ece Erken'e sahip çıktı. Alişan, küs olduğu Demet Akalın'a ise isim vermeden laf soktu ve "Bu mesajı da almak isteyen almıştır sanıyorum" ifadelerini kullandı.

Alişan, Instagram sayfasına şöyle yazdı:

"Kendisi bizim canımızdır ona göre... Çocuğuna nasıl bir anne olduğuna da, ona iyi bir gelecek yaşatmak için tek başına nasıl didinip çalıştığına da,yaptığı fedakarlıklara da,dostluğuna da her zaman kefilim.. Biz de ara sıra tartışırız, küseriz ama bel altı vurmadık hiçbir zaman birbirimize.. En hassas olduğumuz noktalardan delirtmeye çalışmadık birbirimizi!!... Tek başına yıllardır mücadele ediyor bu sevgili!! saygılı!! camiada... Bu mesajı da almak isteyen almıştır sanıyorum..Biz senin yanındayız her zaman canım"


https://www.gecce.com.tr/video-demet-akalin-herkesin-arkasindan-konusuyor

Bunlarda ilginizi çekebilir: