Kavgaya Seren Serengil de dahil oldu!

Seda Sayan'la Mehmet Ali Erbil arasında yaşanan tartışmaya Seren Serengil de dahil oldu.

Magazin

Kavgaya Seren Serengil de dahil oldu! Eski dostlar düşman oldu, Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil birbirine girdi. Sosyal medya üzerinden birbirlerine laf atan eski dostların kavgasına Seren Serengil de dahil oldu.

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'a yüklendi: “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı...

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'a yüklendi: “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı..."Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil’e suçlamalarda bulunan Seda Sayan’a sert çıktı:

“Mehmet Ali’yi üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp yemediği halt kalmayan, zengin iş adamlarına kadın ayarlayanı hiç affetmem. Bende bu arsızın tapeleri var, bir laf ederse yayınlarım.”

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e şok cevap:

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e şok cevap: "Evdeki masum kıza..."Ne olmuştu?

Mehmet Ali Erbil, kendisini hastalığı döneminde yalnız bıraktığı gerekçesiyle eski dostu Seda Sayan'a cephe almıştı. Erbil, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak Sayan'ı hedef almış ve “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor" demişti.

Bu açıklamaya kızan Seda Sayan da eski dostuna “Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var. Bence işine bak, ruhunu arındır.” sözleriyle karşılık vermişti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: