Kaya Çilingiroğlu 'pistlere geri döndüm!'

Yarıyıl tatili için Erzurum’a gelen Kaya Çilingiroğlu, eşi Feraye ve oğulları Kaya ile birlikte Palandöken’de kayak yaptı.

Magazin

Kaya Çilingiroğlu 'pistlere geri döndüm!' Palandöken’e ikinci kez geldiklerini belirten Kaya Çilingiroğlu kaldıkları otelin çam ağaçları arasından geçen ve gecce kayağının da yapıldığı pistlerine hayran kaldığını söyledi.

Eşi ve oğlu Kaya ile birlikte 4 günlük tatilin çok iyi geçtiğini ifade eden Kaya Çilingiroğlu, "Palandöken’e ailece ilk olarak Otel’in açılışına gelmiştik. Türkiye’de ilk kez gecce kayağını da Palandöken’de yapmıştık. Gecce kayağı muhteşem. İstanbul’a uzak görünen Palandöken aslında uçakla 2 saat mesafede. Şehir merkezi ise 10 dakika. Feraye, Kaya ve ben burayı çok sevdik. Ayağımdaki sakatlık nedeniyle yalaşık 10 yıldır kayak yapmıyordum. İki yıl önce geldiğimde baktım ki yapabiliyorum artık pistlere geri döndüm" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: