Kaya Palazzo'da 2018'e merhaba!

Lüksü ve ihtişamı beyazın sadeliğinde buluşturan Kaya Palazzo konuklarına karlar içerisinde masalsı bir yılbaşı sunuyor.

Sosyete

Kaya Palazzo'da 2018'e merhaba! Sosyete yeni yıl öncesindeki son tatilini Kartalkaya’da gerçekleştirdi. İş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yeni yıla Kartalkaya Kaya Palazzo otelde girmeyi tercih etti.

Gün boyu pistlerde kayak ve snowboard yaparak ya da kar motoru gezintileriyle karın tadını çıkaran cemiyetin bilinen isimleri; Emre-Tuğba Belözoğlu, Fatih-Figen Kıral, Kenan-Gül Erçetingöz, Burak-Yasemin Kaya, Doruk-Tuğana Kaya, Ünsal-Neşe Sert, Tolga-Manolya Cömertoğlu ve Süreyya Yalçın Baran-Ozan Baran çifti karın tadını çıkarıp keyifli anlar yaşadılar.


Yılbaşının Beyaz Geccesi Selen Servi ile renklendi

İstanbul’un ünlü mekânlarında sahne alan ve geniş bir repertuvara sahip Selen Servi ile Kaya Palazzo’da yılın beyaz geccesinde unutulmayacak bir gecce yaşattı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: