Kaya Peker, All Star'dan affını istedi!

(DHA)- TRABZONSPOR Medical Park Basketbol Kulübü'nün kaptanı Kaya Peker, annesinin ameliyatı nedeniyle Pazar günü Mersin'de gerçekleştirilecek olan 2014 All Star etkinliğinden affını istedi.

Diğer Haberler

Kaya Peker, All Star'dan affını istedi! Konuyla ilgili olarak Trabzonspor Medical Park Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Kaptanımız Kaya Peker, annesi Hülya Peker’in geçirdiği ameliyat nedeniyle Pazar günü gerçekleştirilecek olan All Star 2014 etkinliğinde yer almayacak. Kaptanımız Peker, annesi Hülya Peker’in geçirdiği safra kesesi ameliyatı nedeniyle, 19 Ocak Pazar günü Mersin’de gerçekleştirilecek olan All Star 2014 etkinliğine katılmama yönünde Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan izin istedi. Bu talep üzerine, TBF’den de olumlu yanıt geldi ve takım kaptanımızın All Star 2014 Karması’nda yer almayacağı kesinleşti. Sayın Hülya Peker ve kaptanımız Kaya Peker’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, anne Peker’in en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını diliyoruz" ifadesi kullanıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: