KAYACI, ÜÇ AY ABD'DE KALACAK

Aysun Kayacı, geçtiğimiz aylarda bir süre kafasını dinlemek için Amerika'ya gideceğini açıklamıştı. Kararından vazgeçmeyen Kayacı, ağustosta yolcu!

Magazin

KAYACI, ÜÇ AY ABD'DE KALACAK Geçtiğimiz aylarda babası Selahattin Kayacı ile televizyon ekranlarından kavga eden Aysun Kayacı, bozulan moralini Amerika'da tamir etmeye karar vermiş ve oraya yerleşeceğini söylemişti. Ancak annesini Türkiye'de yalnız bırakmaya gönlü razı gelmedi. Kayacı yeni kıtaya yerleşmekten vazgeçti ama dil öğrenmek için üç aylığına gitmeyi planlıyor.

Dil öğrenecek
Hiç bikiniyle görüntülenmediği Bodrum tatilini bitirdikten sonra ağustosun ilk haftası yola düşmeye karar veren Kayacı, bu nedenle herhangi bir projede de yer almayacak.

Üç ay sonra...
NTV'deki 'Haydi Gel Bizimle Ol' programındaki çıkışlarıyla daha da dikkat çeken Kayacı; son aylarda televizyon yapımcıları ve film şirketlerinden aldığı teklifleri de bu yüzden geri çeviriyor. Kayacı, üç ay boyunca Amerika'da İngilizce'sini geliştirmeyi, üç ay sonra döndüğünde gelen teklifleri değerlendireceğini ifade ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: